MİLYONLARCA FENOMEN TAKİPÇİSİ VE OYUNCU SENİ BEKLİYOR

Türkiye'nin ilk ve tek izinli data sms/whatsapp reklamcısı 2015 yılından beri ajanslarımız aracılığıyla sağladığımız sms/whatsapp hizmeti artık otoileti.com'ile tüm kullanıcılara 2020 yılı itibariyle açılmıştır.

T.C Kanunlarına Aykırı Hiç Bir Sms Gönderilmemektedir

Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

Otoileti.com GOGUMAX TEKNOLOJİ A.Ş ait bir sosyal medya reklam ajansıdır. 2020 yılı itibariyle 700'den fazla aktif kurumsal müşterisiyle Fenomen Datalarına reklam ve duyuru reklamcılığı hizmeti sağlamaktayız. Otoileti ekibi sosyal medya ve reklam uzmanlarından oluşmaktadır.

Otomatik Gönderim

Otomatik Gönderim

Sms gönderimlerinizi gelişmiş sms panelimiz aracılığıyla tamamen otomatik olarak yapabilirsiniz. Kullandığımız White List ve Black List ile sms gönderim isteyen yada istemeyen kullanıcılar ayrıştırılmıştır. Vodofone,Turkcell ve Türk Telekom operatör kullanıcılarının tamamına sms gönderimi sağlıyabilirsiniz.

Gönderim Takibi

Gönderimleri Takip Edin

Siparişinizin durumunu hangi numaralara ulaştığını yada ulaşmadığını takip edebilirsiniz. Güvenilir şekilde rapor takibi hizmeti sağlamaktayız. Siparişleriniz sistem tarafından otomatik sonuçlandırılmaktadır.

güvenilir datalar

Güvenilir Datalar

Türkiye sınırları içerisinde anlaşmalı olduğumuz 400 fenomen aracılığıyla "Kişisel Verilerin Korunması" kanunu kapsamında onaylı şekilde tanıtım ve içerik mesajı gönderimleri yapabilmekteyiz. Kısacası 1.000.000'dan fazla onaylı kullanıcı datasıyla detaylandırılmış data yapımız ile artık risksiz sms gönderimleri sağlayabilirsiniz.

fiyatlar

Uygun Fiyat Politikası

Benzer iş modellerimizin ve operatörlerin uyguladığı faiş rakamlara otoileti.com olarak son veriyoruz. En ekonomik fiyatlarla sizi hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimiz faturalandırılmaktadır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.